Close

Партнери

ТОВ «ХЕМПТЕХНО»

01135, м. Київ, вул. Павлівська, 29

Компанія ставить собі за мету вирішити гострі проблеми галузі коноплярства, об’єднавши для цього спеціалістів-селекціонерів, конструкторів, інженерів. Створення нових переробних технологій, в тому числі мобільних, дозволить на 100%  використовувати вирощений врожай та в рази підняти доходність галузі. 

Компанія DevoHome

український виробник домашнього текстилю та одягу з конопляного волокна. Компанію засновано в 2013 р.

Компанія “Hempire UA”

українська компанія з будівництва еко-утеплення будинків та  на основі промислових конопель та вапна.

Фермерське господарство “Екосвіт”

вітчизняний лідер з комплексної переробки конопляного насіння  та виробництва екологічних продуктів.

Конопляний ярмарок”це виставковий проєкт групи молодих та амбіційних конопляних активістів, які прагнуть змінити ставлення української спільноти до конопель, як це сталося в багатьох країнах Європи та світу. Дана виставка покликана зібрати всі українські компанії, що працюють з коноплями та конопляною сировиною.

ДНІПРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра технології зберігання і переробки сільськогосподарської продукції здійснює дослідження технології комплексної переробки насіння промислових конопель.

 

 

Індустріальний парк «Свема», 41100, м.Шостка, Сумська обл., вулю Гагаріна, 1

Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

 

 

Дизайн-студія «Від малюнка до готового виробу» Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (керівник Валентина Сєврюкова)

Національний заповідник «Глухів» утворений у 1994 р. Заповідник охоплює територію 75 га центральної історичної частини та ділянки природного ландшафту м.Глухова. Він здійснює нагляд за 50 об’єктами культурної спадщини, розташованими на його території та в охоронних зонах, 37 з яких є пам’ятками історії, архітектури та містобудування, археології. 7 пам’яток («Миколаївська церква» (1693-1695), «Київська брама Глухівської фортеці» (1766-1769), «Спасо-Преображенська церква» (1765), «Трьох-Анастасіївська церква» (1893), «Глухівський учительський інститут» (1874-1879),   «Глухівська чоловіча гімназія» (1880-ті), «Пансіон Глухівської чоловічої гімназії» (1880-1892) занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток як пам’ятки національного значення та 30 пам’яток – місцевого значення.